U SVOM STILU! Lalatović na LUDAČKI NAČIN proslavio gol, završio na ogradi sa navijačima! (VIDEO)
Nenad Lalatović, Foto: Printscreen/Instagram/fkradnicki1923kg

ERUPCIJA ODUŠEVLJENJA!

Radnički je u Kragujevcu posle mnogo uzbuđenja savladao Proleter 2:1

Objavljeno: 20:36h

Kragujevački Radnički je velikim preokretom došao do dragocenih bodova u borbi za opstanak, u meču sa ekipom Proletera (2:1).

Novosađani su na "Čika Dači" do 87. minuta imali prednost od 1:0, ali je domaći tim u razmaku od dva minuta postigao dva pogotka i srušio direktnog konkurenta u borbi za očuvanje superligaškog statusa.

Pogodak Maksimovića za preokret izazvao je erupciju oduševljenja na stadionu u Kragujevcu, a burna proslava viđena je i od trenera Šumadinaca, Nenada Lalatovića.

Popularni Lala se nakon pobedonosnog gola zaleteo ka tribinama i popeo na ogradu, a mnogi navijači su pohrlili ka njemu da zajedno podele radost. U slavljeničkom zanosu šef struke Kragujevčana je mahao rukama i dodatno podgrejao atmosferu na stadionu, a ovaj momenat kamerom je zabeležila osoba koja je bila pored klupe domaćeg tima.

Njegova luda proslava gola ubrzo je postala hit na internetu, a kako je ona izgledala pogledajte u priloženom videu.