BLICKRIG ZMAJEVA: Postigli tri gola za pola sata i zatvorili utakmicu, Voždovac sve bliže Evropi!
Miloš Pantović, Foto: Starsport©

superliga srbije plej of

Fudbaleri Voždovca upisali su ubedljiv trijumf nad Napretkom iz Kruševca rezultatom 3:0 (3:0) u utakmici 3. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Popularni "zmajevi" su sve brige oko pobede završili za sedam minuta u prvom poluvremenu, tačnije, između 21. i 28. minuta.

Tada su postignuta sva tri gola na utakmici, a redom su pogađali Miloš Milović, Aleksandar Ćirković i Miloš Pantović.

FK Voždovac

Tim sa "krova" u nastavku je spustio tempo i rutinski priveo meč kraju osvojivši 47. bod u sezoni.

Trenutno se nalazi na deobi 4. mesta sa Radničkim iz Niša, dok je napredak na 8. poziciji sa 37 bodova.