MITROVIĆ DAJE GOL I KAD NE TRESE MREŽU: Napadač "Orlova" na koti 41, nadomak REKORDA! Fulam ispustio 3 boda (VIDEO)
Aleksandar Mitrović proslavlja svoj 41 gol u sezoni, Foto: Profimedia

gol-mašina

Nedostaju mu još samo dva gola da sruši rekord Čempionšipa od 42 gola u sezoni

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ponovo je postigao gol za Fulam.

Lider Čempionšipa gostuje Bornmutu u 44. kolu, a srpski napadač je postigao prvi gol na meču, glavom. Golman je odbraniuo, ali ispostavilo se da je u vazduhu lopta prešla gol-liniju.

Fulam je od 56. minuta vodio protiv Brentforda sa 1:0, a bivši napadač Partizana je novim pogotkom stigao do ukupno 41. u sezoni!

Nedostaju mu još samo dva gola da sruši rekord Čempionšipa od 42 gola u sezoni.

Konkurent Mitrovića u trci za najboljeg igrača Čempionšipa, Dominik Solanke, izjednačio je u prvom minutu nadoknade, ali je Fulam i dalje ubedljivo prvi i već je izborio povratak u Premijer ligu.