FILIP KOSTIĆ JE NOVI VLASNIK BARSELONE! Urnebesna karikatura se širi društvenim mrežama! (FOTO)
Filip Kostić, Foto: Profimedia

hit!

Šala na račun ispadanja Barselone iz Lige Evrope i njenog "dželata", postala viralna na društvenim mrežama

Fudbaler Ajntrahta Filip Kostić učestvovao je kod sva tri gola svog tima i senzacionalnoj pobedi nad favorizovanom Barselonom!

Koliko je dobru partiju prikazao srpski reprezentativac svedoče i brojke i šale koje su počele da se šire društvenim mrežama.

Filip je imao 55 uspešnih dodavanja, tri ključna poteza za gol, od kojih je prvo bio realizovan penal u četvrtom minutu.

Filip Kostić
Filip Kostićfoto: EPA/Ronald Wittek

Zatim je dodao loptu Rafaelu Santos Boreu za golčinu u 37. minutu, a onda je postigao lep pogodak u 67. minutu.

Ajntraht je u tim trenucima imao 3:0, a posle 1:1 iz prvog meča u Frankfurtu, ovaj epilog je savršeno odgovarao Nemcima.

Barselona je dala dva gola u nadoknadi i ublažila poraz, ali je Kostić predstavljen kao novi vlasnik Barselone u urnebernoj karikaturi.

Njegova glava je montirana na telo animiranog junaka iz popularne video igre GTA, dok drži kuče na lancu.