DETALJ KOJI JE SVIMA PROMAKAO! Fudbaler Reala psovao prilikom izlaska sa terena! (FOTO)
Toni Kros i Karlo Anćeloti, Foto: Profimedia

sramota!

Toni Kros zamenjen je u 73. minutu pri rezultatu 2:0 za Čelsi

Objavljeno: 17:56h

Statistički gledano fudbaler Real Madrida Toni Kros odigrao je gotovo besprekornu utakmicu protiv Čelsiju u utorak uveče, pa mu s pravom nije bilo jasno zašto se Karlo Anćeloti odlučio da ga zameni u 73. minutu pri rezultatu 2:0 za gostujući tim.

Kros je iza sebe ostavio impresivne brojke, ali rezultat nije išao kraljevskom klubu na ruku i Anćeloti je odlučio da ga zameni daleko svežijim Kamavingom.

Videvši da će morati na klupu, Kros je izgovorio poznatu špansku psovku "puta madre" i da je igrao veoma dobro.

Nedugo nakon što je Kamavinga ušao, Čelsi je postigao i treći gol, ali je u 80. minutu Luka Modrić izveo pravu majstoriju i obezbedio Realu produžetke posle kojih je zahvaljujući Karimu Benzemi ovaj španski klub prošao u polufinale.

Real će u polufinalu igrati protiv pobednika večerašnjeg susreta između Atletiko Madrida i Mančester sitija, a engleski tim je stigao u Španiju sa minimalnom prednošću.