Zvezda i Partizan ukrštaju koplja u velikom finalu, ali vest dana je ipak golman Šapca! (FOTO)

kup srbije, polufinale

Crvena zvezda je opravdala ulogu favorita i pobedom protiv Šapca 11:6 plasirala se u finale Kupa Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U prvoj četvrtini Šapčani su bili ravnopravan rival. Po dva gola u obe mreže. Zvezda je u drugom i trećem delu pojačala ritam, kvalitet i pojedinačani i timski je došao do izražaja.

Kuriozitet je gol golmana Šapca Aleksića preko celog terena u poslednjoj sekundi trećeg dela.

Tada je rezutat smanjen na 9:4.

U poslednjoj četvrtini vaterpolisti Crvene zvezde su otaljavali rezultat, očigledno čuvajući snagu za sutrašnji duel za trofej sa crno - belima.