ČELSI PREKINUO SJAJNU SERIJU NJUKASLA! Arsenal bolji od Lestera! (FOTO)

pREMIJER LIGA, 29. KOLO

Vest Hem je na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 2:1

Objavljeno: 22:03h

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu Njukasl sa 1:0, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Gol za pobedu postigao je Kaj Haverc u 89. minutu. Njukasl je tako prekinuo seriju od devet vezanih mečeva bez poraza.

Vest Hem je na svom terenu pobedio Aston Vilu sa 2:1. Golove za domaći tim su postigli Andrej Jarmolenko u 70. i Pablo Fornals u 82. minutu, dok je jedini gol za goste upisao Džejkob Remzi u 90. minutu.

Votford je na gostovanju savladao Sautempton sa 2:1. Oba gola za goste postigao je Huan Kučo Ernandes u 14. i 34. minutu, a strelac za domaći tim je bio Mohamed Eljanusi u 45. minutu.

Arsenal je kao domaćin savladao Lester sa 2:0, a strelci su bili Tomas Parti u 11. i Aleksandr Lakazet iz penala u 59. minutu.

FK Arsenal, FK Lester

Lids je na domaćem terenu pobedio Norič sa 2:1, dok je Vulverhempton je u Liverpulu pobedio Everton sa 1:0.