Siniša Mihajlović, Foto: Profimedia

29. kolo serije a!

Srpski trener se vraća praznih šaka iz Firence, mali srpski derbi pripao Milenkoviću, Terziću i Nastasiću

Objavljeno: 14:41h

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Bolonju 1:0 u utakmici 29. kola italijanske Serije A.

Srpski trener Siniša Mihajlović vratio se u Firencu, gde je svojevremeno vodio "ljubičaste", i nije imao sreće pre svega u prvom poluvremenu.

Pogodio je njegov tim prečku (Sorijano), stativu (Orsolini), a onda je čak i ostao sa igračem manje zbog isključenja Bonfacija.

Fudbaleri Fiorentine
Fudbaleri Fiorentinefoto: EPA/Claudio Giovannini

Brojčano nadmoćna Fiorentina je iskoristila takvo stanje i u nastavku došla do pobedonosnog gola.

Toreira je, nakon što je pogodio stativu, rešio je pobednika na "Artemio Frankiju" golom 20 minuta pre kraja.

Za domaćina je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Nikola Milenković, Aleksa Terzić je igrao poslednjih 13 minuta, dok je oporavljeni Matija Nastasić presedeo na klupi.