Aleksandar Mitrović, Foto: Profimedia

šok!

Fulam u finišu propustio neverovatnu šansu za pobedu

Objavljeno: 16:08h

Srpski napadač Aleksandar Mitrović nije uspeo da poveća golgeterski učinak, a njegov Fulam je remizirao sa Barnslijem 1:1.

Barnsli je do pred sam kraj utakmice vodio protiv Fulama, zahvaljujući pogotku Morisa iz penala u 44. minutu.

Mitrovićev saigrač Hari Vilson prelepim pogotkom poravnao na 1:1 u 86. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi vremena on bio akter jednog od najvećih fudbalski promašaja sezone.

Fudbaleri Fulama
Fudbaleri Fulamafoto: Profimedia

Naime, iako je ostao potpuno sam na desnoj strani napada, a lopta baš njemu bila centirana, a on je kako uspeo da promaši sa tri metra.

Mitrović nije mogao da veruje šta se desilo, odmah se uhvatio za glavu, na kraju rezultat i ostao 1:1.