VOJA NEDELJKOVIĆ BIO U KONTAKTU SA DAVIDOM! Oglasio se iz izolacije, uzorak na COVID-19 je pozitivan!
Foto: Youtube printscreen/Zvezde Granda

HAOS

VOJA NEDELJKOVIĆ BIO U KONTAKTU SA DAVIDOM! Oglasio se iz izolacije, uzorak na COVID-19 je pozitivan!

Nakon što se saznalo da je Đorđe David oboleo od koronavirusa svi su u panici, ali poznato TV lice ima rešenje i za to...

Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Ljubitelje emisije "Zvezde Granda" uznemirila je vest da je jedan od članova žirija muzičkog takmičenja oboleo od koronavirusa.

Đorđe David nedavno je potvrdio da je pozitivan na COVID-19, a kolege kao i Srbija uputili su mu podršku u ovom teškom trenutku.

Voja Nedeljković voditelj "Zvezda Granda" redovno se šali sa svojim pratiocima na društvenoj mreži Instagram, a ovog puta je objavio sliku uzorka na COVID-19 koji je pozitivan.

Ponekada je u životu bolje biti negativan. #corona #pandemic #life

A post shared by Vojevanje (@voja.nedeljkovic) on

- Ponekad je u životu bolje biti negativan - istakao je Nedeljković, a ovom fotografijom uzdrmao sve i pozvao na optimizam.

Bonus video:

(Espreso.co.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.