potpuna neverica
(FOTO) PRIJOVIĆKA SKROZ GOLA DO POJASA! Rukama jedva prekrila grudi: Ljudi u šoku - ŠTA JOJ JE OVO NA LEĐIMA?!
U pitanju je prilično smeo i neobičan stajling
Aleksandra Prijović pozirala je u izazovnom izdanju za svoj novi album.
Aleksandra Prijović nedavno je obradovala publiku novim albumom pod nazivom "Bol i alkohol". Na ovom projektu nalazi se devet novih pesama, a svaka od njih dobila je i svoj video-spot.
Za vizuelni identitet albuma pevačica je angažovala čuvenog svetskog dizajnera Stefana Rolanda. Posebnu pažnju privukla je jedna od njegovih kreacija koju je Aleksandra podelila sa pratiocima na mrežama.
U pitanju je prilično smeo i neobičan stajling. Pevačica je poziralau širokim crnim pantalonama, dok u gornjem delu tela nema odeću, već na leđima nosi specifičan detalj koji podseća na bodljikava krila.
Inače, na novom albumu se izdvojila numera neobičnog naziva - "Kababa".
Na društvenim mrežama se ubrzo pokrenula diskusija o tome šta bi "kababa" moglo da znači, pa su korisnici počeli da traže moguće prevode, poređenja i poreklo reči u različitim jezicima i govorima.
POGLEDAJTE I - "Nikad joj nisam rekao da sam je prevario" Perućica nedavno progovorio o raskidu sa Prijovićkom, isplivali šok detalji!
Pevač Ljuba Perućica svojevremeno je bio u emotivnoj vezi sa pevačicom Aleksandrom Prijović, a njihova romansa tada je bila među najpraćenijima na estradi.
Danas oboje imaju svoje porodice, ali Ljuba se prisetio njihove veze, govorio o razlozima raskida i priznao da ju je tokom veze prevario.
Kako kaže, razlaz je bio emotivan i težak.
- Dve godine smo bili zajedno. Voleli smo se. Ohladio sam se na kraju, zato smo se i rastali. Duže vreme to nije funkcionisalo, nije više to bilo to. Jedan dan sam rekao da ću da idem iz stana jer nema smisla. Vagao sam dugo kako to da uradim i pričao sam sa roditeljima. Tata mi je rekao da kada se jednom spakujem i odem, onda nema vraćanja - govorio je pevač.
- Kada sam odlazio, bilo je potresno. Nije mi ni malo bilo lako. Proveli smo dosta vremena zajedno, svašta prošli... Molila me je da ne idem, nakon mog odlaska smo ponovo pričali, pokušavao sam da je primirim. Nije više bilo prijatno, želeo sam da se odvojim. Ali, gledao sam da je ne povredim, prosto nikada nisam takav čovek. U nekim momentima ne možeš da ideš protiv sebe. Rastali smo se, bilo je bolno, možda više po nju nego po mene...
Godinama su kružile priče da je razlog raskida bila prevara, a Ljuba je sada to i potvrdio.
- Istina je da sam je prevario, ali to je glupa tema. Ljudi to sve uzimaju zdravo za gotovo i ružno to gledaju. Ne opravdavam sebe, ali šta momci sa 24 godine rade. Mi smo bili par kao svaki drugi i ne znam zašto se pravila tolika buka oko toga. Bili smo baš mladi. Muško si, mlad, lud, sve mi je bilo na dohvat ruke... Zato sam i otišao jer sam shvatio da to neće ići. Nisam joj rekao da sam je prevario jer nisam hteo još više da je povredim. Nisam lagao, to je bilo prećutno, nikada me to nije pitala. Neću ja da slažem, da prećutim da, ali da lažem - ne. Uglavnom lažni moralisti najviše komentarišu. Ja sam nakon raskida stvarno ludovao, svega je bilo. Mislim da to svaki muškarac koji je mlad treba sebi da priušti. Svako treba da prođe taj deo života - pričao je Perućica.
Na pitanje da li je i Aleksandra njega varala, odgovorio je da je ona ta koja treba da prizna šta je radila.
- Ja to ne znam. Ne mogu da kažem da sam video ili da sam siguran. Ona to zna i mora da prizna ako ima šta uopšte, ja nikada nikoga ne bih ofirao. Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne. Meni niko nikada nije to rekao, a i da mi je rekao ne bih verovao dok to ne vidim svojim očima. Glupa je tema, to je bilo baš davno. Bili smo mladi, ona danas ima srećnu porodicu, decu kao i ja sa druge strane i bezveze je pričati o tome uopšte - zaključio je pevač za Hype.
POGLEDAJTE I - Filip je Prijovićkin najveći hit pisao za drugoga, a ne zna nju: Ovaj pevač je trebao da otpeva "Sve po starom"
Pesma "Sve po starom“ Aleksandre Prijović jedan je od njenih najvećih hitova i balada koja ima čak 58 miliona pregleda na Jutjubu.
Malo ko zna da je ovaj njen hit napisao njen suprug Filip Živojinović, a još manje mnogi znaju da je pesma bila namenjena drugom.
Aleksandra, koja je poput još nekih pevačica počela da snima vlogove, nikada nije krila koliko je emotivno vezana za pesmu „Sve po starom“.
Prava istina o pesmi saznala se na jednom od njenih koncerata kada je Prija odlučila da javno otkrije šta s ekrije oiza svega te da numera nije bila namenjena njoj.
Ovaj hit uradio je Prijin suprug i to za Leksington bend. Međutim, završila je kod Aleksandre.
- Pesma "Sve po starom“ pisana je za Bokija - rekla je Prija na jednom koncertu i obratila se pevaču popularne grupe.
- Boki, samo da ti kažem, kakve vi pesme imate, pa valjda i ja zaslužujem jednu ovakvu.
Aleksandra je naravno od nje napravila hit, te je publika peva na koncertima u glas.
Bojanova supruga dodatno je podgrejala priču kada je podelila snimak sa Aleksandrinog koncerta uz poruku:
- Nije kome je rečeno, već kome je suđeno.
Bonus video
(Espreso/Mondo)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








