KO BI REKAO?
Bilo je suza: Saša Kovačević otkrio šta se desilo na venčanju, ovo se nije očekivalo
Mladi par, koji s nestrpljenjem iščekuje dolazak prinove, podelio je svoju sreću isključivo sa najužim krugom ljudi.
Pevač Saša Kovačević nedavno je izgovorio sudbonosno "da" svojoj dugogodišnjoj izabranici Zorani, na tajnoj i intimnoj ceremoniji. Mladi par, koji s nestrpljenjem iščekuje dolazak prinove, podelio je svoju sreću isključivo sa najužim krugom ljudi.
Saša Kovačević je iskreno progovorio o novom životnom poglavlju i podelio prelepe vesti o tajnom venčanju sa Zoranom, sa kojom je u skladnoj vezi gotovo čitavu deceniju.
"Što se mene tiče, već nedelju ili 10 dana sam oženjen, a osećam se tako već skoro 10 godina. Ako ništa drugo, vi mediji nećete imati nekih interesantnih pitanja vezanih za svadbu... Trudili smo se da bude u tajnosti, svadba je bila za 'prvi red' nekih naših najbližih ljudi, familije. Imali smo dvadesetak ljudi Zoka i ja. Ideja od samog starta zabavljanja nam je bila takva da to venčanje bude vrlo intimno", otkrio je Kovačević u Premijeri vikend specijalu.
Iako je par prvobitno želeo da se venča u inostranstvu, planovi su se promenili zbog prelepih vesti o trudnoći: "Hteli smo da napravimo to van Srbije, ali s obzirom da je Zoka sada u petom mesecu trudnoće, ispostavilo se da je najbolje da se napravi to ovde, da budemo bliži rodbini i prijateljima", objasnio je pevač i naglasio da je dan bio maksimalno opušten.
"Svadba bez stresa i suze radosnice"
Za razliku od mnogih mladenaca koji osećaju pritisak i tremu, Saša priznaje da je kod njih atmosfera bila savršena, a jedino što se očekivalo od zvanica bio je dobar provod.
"Nisam bio ni stegnut, ni uplašen, mi smo hteli da napravimo žurku i time sam se vodio. Znam od prve godine zabavljanja da je Zoka žena za ceo život. Kada si nesiguran, može da postoji doza treme, ali u ovom slučaju je bila samo dobra žurka. Iskren da budem, ne znam ko se najviše opustio; Zoka nije, ona se manje-više brzo umara, pa je ona malo ranije otišla na spavanje, mi smo ostali do tri ujutru", priznao je on.
Mladoženja se pohvalio i da su od rodbine i prijatelja dobili kompliment da im je to bila "najlepša svadba na kojoj su ikada bili", a otkrio je i ko je bio najemotivniji.
"Uglavnom ženska strana, žene su uvek mnogo otvorenije, emotivnije. Mislim, emotivnije, one više pokazuju tu emotivnu stranu, više suza je bilo mahom sa ženske strane. Nije ni bitno, bitno je da je prelepo prošla", dodao je pevač.
(Espreso/Blic/DČ)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




