"Nisam se ostvarila kao majka, a na njega sam potrošila 3 godine" Stanija opasno udarila na Asmina! "Ogavan je..."
Stanija Dobrojević, Foto: Printscreen/TV Pink

rekla je sledeće

"Nisam se ostvarila kao majka, a na njega sam potrošila 3 godine" Stanija opasno udarila na Asmina! "Ogavan je..."

Dobrojevićeva je govorila o bivšem vereniku, te o tome šta trenutno oseća prema njemu.

Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Stanija Dobrojević je za vreme nominacija u "Odabranima" glas ovoga puta dala svom bivšem partneru Asminu Durdžiću. Tom prilikom se obratila nekadašnjoj svekrvi Mevlidi.

- Što se tiče današnjih nominacija, ista meta, isto rastojanje, čovek koji me je doveo pred naciju, da bude blam i sprdačina života mog, da svi gledaju moj promašaj i brodolom, kako me vređa bivši verenik, na kog sam potrošila tri godine života u ovim godinama, to je mnogo jer se u ovim godinama još nisam ostvarila kao majka. Svi moji bivši mi nisu ni pet posto toga izgovorili kao on. Ogavan je, odvratan, ne mogu da kažem da je mržnja, ali jeste prezir, kad ga vidim kako prođe sa mojom bivšom drugaricom. Pozdrav za njegovu majku Mevlidu, nikad me nije uvredila, ali moraću da ga gazim za sve što mi je uradio i napravio. Medijski linč, gradili smo život a on me je varao sa pet, šest žena, na kraju sa mojom bivšom drugaricom, da je na kraju nagovara da me vređa. Uvek kažem, isto me boli kao da mi je zabio nož u srce, osećam se kao u paklu, ovo je blam mog života, ovako pred milionima. Ako budemo imali devojčicu da li bi se složio da bude Asmina. Ja se izvinjavam i Danetu, izgovarali smo sve u humorističke svrhe, izvinjavam se opet ovim putem - rekla je Stanija.

Asmin Durdžić
foto: Printscreen/youtube/Zadruga

Tokom emisije „Gledanje snimaka” u rijalitiju „Elita 9”, pred zadrugarima je prikazan klip brutalne svađe između Asmina Durdžića i Maje Marinković. Prikazane scene ostavile su učesnike u šoku, a situacija je poprimila neočekivan obrt kada je Asmin, vidno izrevoltiran, javno zapretio svojoj majci Mevlidi.

Maja Marinković je priznala da je zgrožena onim što je videla na ekranu, ali je delimično preuzela odgovornost za početak sukoba. Njena izjava za crnim stolom glasila je:

- Ovo je video moj otac, njegova majka. Grozno je, ova svađa je jeziva. Žao mi je sebe ali ja sam njega prva pecnula. On je misli da sam mislila na Đukića ali nisam. Prešli smo preko toga. Svaki odnos ima probleme i nigde ne cvetaju ruže. Svi parovi su imali ovde svađe. Ne trebamo da se poredimo sa drugima. Ne opravdavam ovo nijednog trenutka - rekla je Maja.

Maja Marinković
foto: Printscreen/youtube/Zadruga

Sa druge strane, Asmin je pokušao da opravda svoj izliv besa navodeći da mu se dugo skupljalo nezadovoljstvo, ali je ubrzo prešao na šokantne prozivke na račun svoje porodice, konkretno majke, zbog njenog korišćenja društvenih mreža. Asmin je bez dlake na jeziku poručio:

- Ja sam ćutao Maji osam meseci, nikada je nisam uvredio. Nakupilo mi se svađa. Nikada je nisam ponizio do tada. Mislim da bi svaki muškarac tako odreagovao. Mislim da je aludirala na Filipa. Možda nije na to mislila ali niko ne može da me ubedi da nije. Moja mama kada izađem imaće problem sa mnom. Ne znam kako je moj brat dozvolio da ona ima Tik-Tok i Instagram, imala je neki lažni Instagram zvala se nešto Katarina. Treba da se ugasi sa društvenih mreža. Zamisli da mama od 50 godina drži lajv Tik-Tok, oni nisu normalni, bolesna žena. Ako ne ugasi to bolje da mi ne dolaze.

Bonus video:

00:13

U ovakom luksuzu uživa Stanija u Majamiju

(Espreso/Telegraf/N.L./prenosi.B.S.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.