iskrena
"NJEGOV GREH I NJEGOVA SAVEST" Voditeljka Pinka progovorila o neverstvu "Ne bih ostala pa makar imala petoro dece"
Voditeljka je jasno istakla da nikada ne bi prešla preko prevare.
Voditeljka Bojana Lazić važi za jednu od najatraktivnijih dama na domaćoj javnoj sceni, a iako svoj emotivni život drži daleko od očiju javnosti, o stavovima kada je ljubav u pitanju govori bez zadrške.
Bojana iza sebe ima brak sa glumcem Žarkom Lazićem, a sada je putem društvenih mreža otvoreno progovorila o prevari i jasno stavila do znanja šta nikada ne bi tolerisala.
Na pitanje da li je gore prevariti ili biti prevaren, voditeljka je bez dileme odgovorila:
- Uh, ni jedno ni drugo. Ali ako baš moram da biram, bolje da budem prevarena. Njegov greh i njegova savest. Uvek sam za odlazak, ako imaš potrebu da varaš. Nikada ne bih ostala sa čovekom koji me je varao, a ja saznala, pa makar imala petoro dece. Nažalost to žene praštaju i ostaju u braku - napisala je voditeljka.
Podsetimo, Bojana Lazić počastila se nedavno papreno skupim automobilom.
U njenom vlasništvu sada je moćni Aston Martin DB11 Volante, čija cena ide i preko neverovatnih 250.000 evra.
Ova mašina iz salona privukla je ogromnu pažnju, a njegova luksuzna metalik plava nijansa je posebno upečatljiva.
Plavi kabriolet, vrhunskog dizajna i brutalnih performansi, savršeno se uklopio uz njen glamurozni stil, a komentari na mrežama ne prestaju da pljušte - od oduševljenja do neverice.
- Kupljen - napisala je tada Bojana.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf/A.Š./prenosi:B.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




