novi stari posao
OTKRIVENO ŠTA JE NOVI POSAO VLADIMIRA JELIĆA! Napustio PRVU i mesto VODITELJA - SVI DETALJI PRELASKA
On je otkrio i koji posao će obavljati na Javnom servisu.
Voditelj Vladimir Jelić potvrdio je da se vraća na RTS, gde je radio pre dolaska na Prvu televiziju.
On je otkrio i koji posao će obavljati na Javnom servisu.
- Tačno je da se vraćam svojoj kući. Radujem se zbog prelaska i ovih dana završavam papirologiju. Ne mogu više da otkrivam o svom povratku, biće vremena i za to. Radiću ono što najbolje umem i znam, a to je vođenje Dnevnika - otkrio je Vladimir Jelić.
Karijeru je započeo pre dve i po decenije na Radio Voždovcu, potom na Art TV, a nastavio na TV Info, RTS-u i Prvoj.
U svojoj dugogodišnjoj karijeri vodio je emisije "Avalski toranj" sa Vericom Bradić, "Nedeljno popodne" sa Draganom Kosjerinom, a radio je i putopisnu emisiju "Tražeći Beograd".
Po zanimanju je diplomirani pejzažni arhitekta
Inače, poznati voditelj je 2024. godine učestvovao u prazničnom izdanju kviza "Najslabija karika", gde je osvojeni novac doniran u humanirane svrhe.
Tokom predstavljanja, tadašnji voditelji vesti na Prvoj televiziji otkrio je šta je zaista po zanimanju.
"Vladimir Jelić, 48 godina, diplomirani pejzažni arhitekta, otac Arsenija i Konstantina, muž Jovane, u međuvremenu izvođač televizijskih radova", rekao je Vladimir Jelić pre dve godine u popularnom kvizu.
(Espreso/telegraf/prenela PV)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








