"TRANVESTITI I KRST KOJI GORI, SEKTAŠKI...": Srpkinja IZVREĐALA NA MRTVO IME program na RTS-u! Gori sve
Grupa Lavina, Foto: Printscreen/RTS1

osula rafal

"TRANVESTITI I KRST KOJI GORI, SEKTAŠKI...": Srpkinja IZVREĐALA NA MRTVO IME program na RTS-u! Gori sve

Njihov nastup, ali i imidž nije promakao ni bivšoj manekenki Ivani Stanković koja ih nije štedela.

Objavljeno:

Sinoć je Srbija izabrala i drugih 7 finalista koji će se boriti za plasman na Evroviziju u Austriji.

Jedna od prolaznika je i grupa "Lavina" koju mnogi porede sa italijanskom grupom Maneskin koja je odnela pobedu 2021. godine.

Njihov nastup, ali i imidž nije promakao ni bivšoj manekenki Ivani Stanković koja ih nije štedela.

Ivana osula paljbu
Ivana osula paljbufoto: Printscreen/Instagram/ivanastankovicmodel

- Izbor za našeg predstavnika Evrovizije? Sodoma i Gomora. Ono treba zabraniti. Transvestiti, krst koji gori, muškarci koji liče na sve samo ne na muškarce, sektaški kostimi... Sramota za Evroviziju Srbije i RTS. O "pesmama" i neću... Čula sam samo nekoliko finih melodija, čiji izvođači ne izgledaju kao članovi neke sekte - napisala je na Instagramu Ivana Stanković.Ivana Stanković prozvala takmičare PZE i RTS

Njena objava izazvala je pažnju i šokirala javnost, pa se već komentariše po društvenim mrežama - na PZE 2026 nisu učestvovali transvestiti, već dreg kraljice, a na bini nije paljen krst već je goreo stalak za mikrofon tokom izvedbe grupe "Lavina".

Podsetimo, sinoć su u finale ovogodišnjeg PZE prošli:

1. GemiNNi

2. Brat Pelin

3. Zona

4. Lu-ka

5. Lavina

6. Jack Lupino

7. Harem Girls i Ivana Krunić

00:15

Svečani doček Vučića u Kazahstanu

(Espreso/telegraf/prenela PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.