pogledajte
"Ne mogu da zaštitim ni sebe ni decu..." Karleuša progovorila nakon skandala, pomenula i Tošićevog advokata
Karleuša se sinoć sa ćerkama vratila iz Dubaija.
Pop zvezda Jelena Karleuša vratila u Srbiju nakon nekoliko burnih dana u vezi sa bivšim suprugom Duškom Tošićem.
Na aerodromu "Nikola Tesla" stigla je u večernjim satima u crnoj kombinaciji od glave do pete, sa ćerkama Atinom i Nikom.
Pevačica je otkrila detalje vezane za incident u kojem je njen bivši suprug, kako tvrdi, ušao u vilu u kojoj živi i zamenio brave, što je prijavila policiji.
- Prema poslednjim informacijama koje imam, ključevi su vraćeni, kao i životinje i kućne pomoćnice. Tresla se gora, rodila se nova brava. Zaista ne znam zašto je to Duško uradio. Pokušala sam da imam pet dana odmora, ali se to nije desilo, vraćam se umornija nego što sam otišla. Ovo je veliki stres, kako za mene, tako i za decu, neprijatno im je i potresle su se jako oko svega. Svedoci ste da ja mira nemam ni dva dana - rekla je Karleuša.
Jelena je apelovala na medije da sve informacije vezane za Duška traže direktno od njega ili njegovog advokata.
- Molim vas da sve što je vezano za mog bivšeg supruga pitate njega. Ako ne njega, vidim da ima advokata koji voli da se slika i daje izjave - poručila je pevačica.
Ona je objasnila i kako je saznala za provalu u dupleks:
- Javili su mi ukratko šta se dešava, ali situacija se vrlo brzo rešila. Vraćam se u tu kuću. Nisam tužila, tek sam sletela, još ne znam šta se dešava, idem ka kući. Iz Dubaija sam bila primorana da pozovem policiju da ih obavestim o tome da je neko nasilno zamenio brave i to se brzo rešilo, kako treba, mirno i kulturno. Meni je žao i što ste vi sada kasno ovde i što moram da odgovaram na ova pitanja umesto o mojoj karijeri, muzici i nekim lepim stvarima.
- Kako da zaštitim Atinu i Niku? Ne mogu da zaštitim ni sebe ni decu svih ovih godina. One su već velike devojčice, i razgovorom, sa puno strpljenja... Govorila sam im dok smo išli ovamo šta da kažu ako ih nešto pitate, one su pobegle, šta će deca?
- Kada je reč o mom bivšem mužu, ja stvarno ne bih da trošim vreme, mi smo se inače razveli. Živim u stanu koji pripada deci i meni, i to je sve što treba da kažem na tu temu, sve ostalo je jedna nepotrebna egzibicija. Kada je reč o Duškovom advokatu, mislim da želi da bude popularan, da se slika i daje izjave za medije, ali od sada ni on više neće davati nikakve izjave, i to smo rešili.
Tošićev advokat je istakao da je Duško vlasnik stana i da je sve troškove alimentacije isplatio, odnosno da su njegovi troškovi nula dinara.
- Kažem da njegov advokat treba sada da gleda gde ćemo mi otići posle ovog razgovora sa vama - rekla je, pa dodala:
- Puno majki imaju probleme ove vrste koji se meni desio, i sa promenom brave, upadima, itd. Uz dužno poštovanje muškarcima, uvek ću biti na strani žena koje u ovoj zemlji konačno štiti zakon, tako da glasnogovornik sam toga da žene, pogotovo samohrane majke kao ja, treba da imaju zaštitu od države, i kada neko ko je sudski dobio presudu da mora da plaća alimentaciju, a ne radi to, da država reaguje i pomaže. Zahvala sam državi Srbiji koja na taj način štiti žene - rekla je.
Jelena je otkrila da li joj je neko od kolega pružio podršku.
- Ljudi neće u ove stvari da se mešaju, jer je privatno. Jako je škakljivo i neprijatno. Videla sam intervjue od nekoliko mojih kolega i žene su jako lepo odragovale, hvala svima - rekla je Jelena.
Dara Bubamara je bila u isto vreme kada i Jelena u Dubaiju, te su se srele u tržnom centru, tačnije Dara je videla Jelenu ali je pobegla.
- Nisam videla Daru Bubamaru. Žao mi je što nije prišla da se pozdravi sa mnom, ne bih joj ništa uradila - istakla je Jelena.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf/A.Š./K.Ć./prenosi:B.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




