VIKI REŠILA DA SVIMA ZAKLOPI USTA! Tvrdi da je BRAK BIO FARSA I DA NISU NI BILI VENČANI - "Nisam ga RAZVELA već.."
Viki i Taške, Foto: Petar Aleksić

bez dlake

VIKI REŠILA DA SVIMA ZAKLOPI USTA! Tvrdi da je BRAK BIO FARSA I DA NISU NI BILI VENČANI - "Nisam ga RAZVELA već.."

Viki otkrila da Taške i Gordana nisu ni bili venčani

Objavljeno: 14:05h

Viki Miljković i Dragan Tašković Taške imaju jedan od najskladnijih brakova na javnoj sceni koji traje preko 2 decenije.

Njih dvoje imaju sina Andreja, a Taške ima i ćerku iz prvog braka koju je dobio sa bivšom suprugom Gordanom.

Viki je o njegovoj prvoj ženi govorila za Scandal! otkrivši da njih dvoje nisu ni bili venčani.

– Taške se nije razveo zbog mene, on nikada nije ni bio zvanično venčan. On ima divnu ćerku, Jelenu, koju on obožava i koju sam ja zavolela od dana kad sam je upoznala, 1994. I danas je obožavam - naglasila je Viki u intervjuu za "Scandal", dodajući kako s Tašketovom naslednicom neguje izuzetno lep odnos, baš kao i sa Gocom, njenom majkom.

– ...Evo i sada je njen suprug bio na Andrejevom rođendanu, ona nije mogla da dođe i deca su se razbolela, ali Andrej se divno slaže sa Jeleninom braćom po majci. Imamo korektan odnos i mislim da je tako najbolje - otkrila je ona za "Scandal".

Viki Miljković, podsetimo, prema ranijem priznanju, tek je postala punoletna kada je pobegla od kuće i udala se za Taškovića.

Nikada se, kako je naglasila, nije pokajala i njih dvoje imaju sina, kom su nedavno proslavili 18. rođendan.

03:58

BRZE VESTI 22.01.2026.

(Espreso/24sedam/Scandal/prenela PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.