DEČKO JOVANE JEREMIĆ POVEZAN SA UBIJENIM ŽIVKOM BAKIĆEM! Vođa NARKO KARTELA se javno zahvaljivao Tigrovom ocu!
Živko Bakić, Foto: PRINTSCREEN/ELCONFIDENCIAL

sve isplivalo

DEČKO JOVANE JEREMIĆ POVEZAN SA UBIJENIM ŽIVKOM BAKIĆEM! Vođa NARKO KARTELA se javno zahvaljivao Tigrovom ocu!

Živko Bakić je sa 17 godina imao velike ambicije

Objavljeno: 10:29h

Živko Bakić bivši fudbaler Crvene Zvezde i vođa narko klana, pronađen je juče mrtav u šumi kod Sopota, a na društvenim mrežama se od njega oprostio fudbalski klub Rad u kojem je imao svoje fudbalske početke.

Živku su u mladosti predviđali blistavu sportsku karijeru, a kada je imao 17 godina trenirao ga je Miodrag Gidra Stojanović, otac Miloša Stojanovića Tigra - novog dečka voditeljke Jovane Jeremić.

Kako možemo videti u isečku iz lista "Sport", Živko Bakić je sa 17 godina imao velike ambicije, a u intervjuu koji je tada dao, zaslugu za svoj sportski uspeh pripisivao je treneru Miodragu Stojanoviću Gidri.

- Za moju fizičku spremu zaslužen je trener Miodrag Gidra Stojanović. Znam da sam tek na početku ostvarenja velikih fudbalskih želja. Svestan sam da samo ozbiljnim radom mogu ispuniti očekivanja i svoja i ljudi u klubu - rekao je tada on.

Na Fejsbuk stranici FK Rad oprostili su se od Živka.

- Sa velikom tugom opraštamo se od našeg Žiće, nekadašnjeg igrača i navijača FK Rad, koji je tragično izgubio život. Pamtićemo ga kao čoveka izuzetne hrabrosti i snažne volje, koji je Rad nosio u sebi jako i iskreno. Život ga je kasnije odveo putem koji, nažalost, nije bio pravi, ali sećanje na njega, ljubav prema Radu, drugarstvo i hrabrost ostaje jače od svega. FK Rad upućuje najdublje saučešće porodici, prijateljima i svima koji ga pamte. Počivaj u miru- napisali su oni.

Gidra ubijen u sačekuši

Podsetimo, 18. februara 2001. godine, u sačekuši ispred Teniskog kluba Partizan u Beogradu ubijen je Miodrag Stojanović, sportski funkcioner, bivši bokser, kaskader, Ginisov rekorder u disciplini trbušni sklekovi i nezvanično najjači Jugosloven uz Marijana Matijevića.

Maskirani neidentifikovani napadač čekao je da Stojanović uđe u "audi“, a potom je u njega ispalio šest hitaca iz pištolja. Jedan metak Gidru je pogodio u vrat, a pet u pedelu grudi.

1 / 5 Foto: Printscreen/Youtube/Paparazzo lov

Njegov sin, Miloš Stojanović Tigar, nasledio je od oca ljubav prema sportu i krenuo njegovim stopama te je danas uspešan bokser.

On je inače proteklih meseci u centru pažnje javnosti otkako je stupio u emotivnu vezu sa voditeljkom Jovanom Jeremić.

Bonus video:

00:44

Jovana Jeremić spakovala se za Ameriku

(Espreso/Blic/Nina Denda)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.