evo o čemu se radi
"Snajkica nam je dodelila titulu alkoholičarki" Goca potkačila Enu pred celom nacijom, pa Zlata hitno odreagovala
Božinovska se prisetila reči Ene Čolić, dok je Zlata Petrović htela da opravda potencijanu snahu.
Tokom boravka u Eliti 8, Ena Čolić je u par navrata uputila uvrede na račun pevačice Zlate Petrović i njene koleginice i dobre prijateljice Goce Božinovske a tiče se njihovog konzumiranja alkohola, o čemu su one takođe sada otvoreno govorile.
Pre nego što su se osvrnule na to, gostujući u Magazin in emisiji, Zlata je priznala da jedva čeka da njen sin Jovan Pejić Peja veri Enu Čolić.
- Ja pridajem veliku pažnju Božiću jer mi dolaze deca, svi smo skupa tu. Naravno da će doći i Ena i Peja. Ja sam najsrećnija žena, veruj mi. Stvarno sam srećna, ja jedva čekam da se oni vere, da dočekam unuče od mog Jovana i da mi se želje ispune - rekla je Zlata, a onda se našalila.
- Mene i Gocu stalno ljudi nazivaju pijanicama, alkoholičarkama... Ne želim da se pravdam, evo ja bez bureta rakije ne izlazim iz kuće, šta da kažem drugo, smešno! - poručila je pevačica, a Goca se nadovezala.
- Pošto nam je naša snajkica Ena dodelila titulu alkoholičarki, ja kažem da ne posustajem ni u ovoj godini - našalila se Goca, a Zlata je pokušavala da opravda potencijalnu snahu.
- Ma nema veze, takva je bila situacija - rekla je Zlata, a Goca je dodala:
- Nije mnogo promašila, ali promašila je piće, bolje da je rekla rakiju, vino... - poručila je Božinovska.
- Ja znam gde je moja granica u svemu, tako i u alkoholu, mislim da nisam neke gluposti pravila - rekla je Zlata.
- Nemam ono da padam, da mi se smeju deca, ali ja ujutru ustanem, skuvam kaficu, popijem jednu, dve rakijice... Popodne ću ručati i popiti vino ili pivo - dodala je Goca.
- Ja kod kuće ne pijem, ali to je dobro, svi kažu da valja - našalila se Zlata.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf/DŽ.R./prenosi:B.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




