OPA BATO!
TATA ZDRAVKO PRESEKAO! Ćerka Una se ne odvaja od DOSTA STARIJEG BIZNISMENA - cure nove INFORMACIJE IZ KUĆE ČOLIĆA
Navodno je spremna za udaju i planiraju uskoro veridbu
Ćerka pevača Zdravka Čolića, Una, u vezi je sa bogatašem koji je 10 godina stariji od nje, a sa kojim putuje šriom Evrope.
Navodno je spremna za udaju i planiraju uskoro veridbu, dok je Una sad pokazala šta ih okružuje na putovanjima.
Opuštanja kraj jezera, prelepa praznična dekoracija, luks hoteli, brodovi i druga plovila, sve to smo mogli da vidimo u objavama pevačeve čerke.
- Već nekoliko godina uživaju u ljubavi, nerazdvojni su i Zdravko je zetu dao blagoslov i primio ga u porodicu raširenih ruku. Ozbiljno razmišljaju o sledećem koraku, pa je tako veridba bliža nego ikada - pričao je nedavno izvor za medije.
Bonus video:
(Espreos/Informer/M.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








