"Na snimanju je Gidra podbadao Marka" Žiku i Milana obožavala je cela Juga, a o njihovom sukobu dugo se šuškalo
Foto: Printscreen Instagram/Miloš Beograd

mnoge zanima

"Na snimanju je Gidra podbadao Marka" Žiku i Milana obožavala je cela Juga, a o njihovom sukobu dugo se šuškalo

Film "Žikina dinastija" i danas je mnogima jedan od omiljenih.

Objavljeno:

Kultni film "Žikina dinastija" snimljen je pre nekoliko decenija, a replike čuvenog Milana i Žike i danas se pamtne.

Ovaj film dobio je i svoj nastavak pod nazivom "Povratak Žikine dinastije", a dosta se pričalo kakav je privatno odnos popularnih glumaca iz prvog dela ovog ostvarenja.

Lik Milana igrao je Marko Todorović, dok je Dragomir Bojanić Gidra glumio neponovljivog Žiku. Njihovo prijateljstvo nije bilo samo na malim ekranima, već su postali veoma bliski i u privatnom životu.

Marko Todorović
foto: Printscreen/YouTube/Bo Arsen

Nakon petog nastavka serijala "Žikina dinastija", Marko Todorović odlučio je da napravi pauzu. Iako se dosta spekulisalo da je došlo do sukoba, reditelj Zoran Čalić otkrio je da to nije bio razlog ove odluke.

Dragomir Bojanić Gidra
foto: Printscreen/RTS

- Gidra je te 1985. godine snimio sedam, osam filmova i imao predstave u pozorištu. Bilo je teško uskladiti termine. Marko je tada rekao da bi voleo da se odmori - rekao je Čalić koji je pokušao da ga vrati na set.

- Na snimanju je Gidra često podbadao Marka zbog te pauze. Uživali su zajedno i pred kamerama i van njih. Sjajna kombinacija - dodao je on.

Bonus video:

00:14

Ovako danas izgledaju mesta gde je snimana Žikina Dinastija

(Espreso/Kurir/Puls/prenosi:B.S.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.