velelepno
OVAKO IZGLEDA ZAMAK OD 50 MILIONA DRAGANE MIRKOVIĆ! Trocifren broj kupatila, dvorana i bazen
Enterijer dvorca su ona i Toni zajedno sređivali, a Toni je bio zadužen za odabir nameštaja koji je kupovao u Italiji.
Pevačica Dragana Mirković postala je baka, a prvo što je uradila kada se njena snaja Melani porodila, jeste sređivanje dečije sobe u dvorcu u Beču.
Ovaj zamak od 50 miliona evra ostao je samo njoj nakon što se bivši suprug Toni odselio.
Naime, Zamk Ebenfurt nadomak Beča Draganina je oaza mira, a baš u tom dvorcu je nekada živela Marija Terezija.
Enterijer dvorca su ona i Toni zajedno sređivali, a Toni je bio zadužen za odabir nameštaja koji je kupovao u Italiji.
Balska dvorana, bazen, specijalna kupatila i više soba
Dvorac poseduje balsku dvoranu, gde pevačica organizuje porodične proslave, ima nekoliko spavaćih soba, bazen, kamin, drvene stepenice koje vode na sprat, kupatilo ukrašeno Svarovski kristalima, privatna sauna, a pre nekoliko godina porodično gnezdo upotpunili su efektnim italijanskim nameštajem.
Dragana je jednom prilikom istakla da ne zna koliko je soba u njenom domu, ali je poznato da dvorac ima čak 235 prozora.
- Ne znam tačno, ali ima ih mnogo. Tu su i ogromne sale koje zauzimaju čitavo krilo, a neke čak i dva. Na drugom spratu, u delu zamka u kojem planiramo da živimo, nalazi se velika balska dvorana. Deo prvog sprata želimo da pretvorimo u muzej i otvorimo za posetioce i školske ekskurzije, ali ne nameravamo da naplaćujemo ulaz. Neophodna je i restauracija slike na plafonu, što zahteva vreme, za šta će biti zaduženi pravi umetnici - rekla je Dragana jednom prilikom.
(Espreso/telegraf/prenela PV)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








