Igor Jurić oženio državnu sekretarku! Milena mu se zavetovala na večnu ljubav - posle smrti Olivera našla sreću
Foto: Printscreen Instagram/milena_bogdan

čestitamo

Igor Jurić oženio državnu sekretarku! Milena mu se zavetovala na večnu ljubav - posle smrti Olivera našla sreću

Milena Popović priznala sve o ljubavi sa Jurićem

Objavljeno: 19:09h

Državna sekretarka ministarstva turizma i omladine, Milena Popović, otkrila je da su ona i Igor Jurić svoju ljubav krunisali brakom.

- Ja sam srećna, volela sam čoveka koji je ubijen i to je rana koja ostaje. Ali danas ponovo volim, imam pored sebe čoveka koji je divan, koji je divan prema mom detetu, to je jedan skladan odnos, i mogu slobodno da kažem skladan brak. Svima bih poželela da nađu ljubav, rekla je Milena Popović za Republiku.

"Sin me je pitao da li sam Olivera varala sa Jurićem"

1 / 9 Foto: Printscreen Instagram/milena_bogdan

Inače, Milena Popović nedavno je otkrila da je sin Bogdan pitao da li je njegovog oca varala sa Jurićem.

- Ako vam kažu udovica, to je jako tužno i ljudi gledaju da ste osuđeni na taj način. Ja sam Milena Popović, istoričar umetnosti, šta god da sam ja, nije bitno, ali jednostavno ljudima je interesantno da se čitaju vesti o meni. Deluje kao da nisam smela da se zaljubim ponovo, meni i danas pišu da sam brzo prežalila Olivera, i oni će pisati to uvek, ja ne radim ništa da bih udovoljila bilo kome, ja moram da imam svoj život a i moj sin isto. Mene je Bogdan pitao direktno za Igora, i ja sam mu rekla da mi se on sviđa, i da uživam sa njim, a on me je pitao da li sam varala njegovog tatu sa njim - rekla je Milena u podkastu "Na liniji života sa Nemanjom".

Milena Popović
Milena Popović foto: instagram/milena_bogdan

U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" pričala je o tome da je po nekim stvarima život delila na period pre Olivera i posle Olivera, a onda je ispričala i kako je upoznala Olivera Ivanovića.

- Mi smo se znali. Svi su u gradu znali ko je Oliver, moja mama je trebalo da bude kuma na njegovom venčanju. Oni su se družili mnogo godina pre nego što sam se ja rodila i moja mama ga je jako dobro poznavala, njena najbolja drugarica je bila verena za Olivera. Ja sam odrastala sa tom pričom o Oliveru. Njegovi sinovi su moji školski drugovi. Sada, posle svega, nemam relacije sa njima ali to su neke druge okolnosti jer mi smo sasvim fino funkcionisali dok je Oliver bio živ iako nikome nije bilo lako da prihvati tu situaciju. Niti njegovim sinovima, niti mojim roditeljima, što je bilo apsolutno očekivano. Niko nije očekivao da će reći: "E, bravo" jer Oliver je trideset godina stariji od mene, i sad to je ljubav i svi smo srećni.

Oliver i Milena nekada
Oliver i Milena nekadafoto: Instagram printscreen/milena_bogdan

- To je sve bilo jednostavno sasvim očekivano, ali naravno da se sve to vremenom smirilo, tako da smo Oliver i ja spletom verovatno sudbinskih, danas mogu da kažem slobodno ne verovatno nego sudbinskih okolnosti došli jedno do drugog. Započeli smo tu neku komunikaciju, ja sam tada imala dvadeset dve, a on je imao pedeset dve godine. On je imao čitav život onako dobro proživljen iza sebe, a ja sam bila da kažem u tom trenutku iako zrela i naprednija od svoje generacije, opet sam u odnosu na njega bila dete. Jednostavno, desila se ljubav. Znala sam da je on taj, da je on čovek sa kojim ja želim da provedem ostatak svog života - pričala je Milena i otkrila da su roditelji bili protiv te veze.

Bonus video:

29:24

31.07.2025. PULS SRSBIJE 3DEO

(Espreso/Republika/M.S.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.