Ko je Vlada koji čeka dete sa Anjom Mit? Razlika u godinama je dvocifrena, izlečio rak testisa, a bavi se...
Vlada, Foto: Printscreen/Instagram/vladapetrovic011

očekuju prinovu

Ko je Vlada koji čeka dete sa Anjom Mit? Razlika u godinama je dvocifrena, izlečio rak testisa, a bavi se...

Njihova veza je otkrivena kada ih je kamera Paparaco lova uhvatila dok se ljube nasred ulice, a sada su rešili da se uopšte ne kriju.

Objavljeno: 12:48h

Glumica Anja Mit objavila je radosne vesti.

Naime, ona se nalazi u 7. mesecu trudnoće, a sada je svima otkrila i da čeka dečaka.

Anja je inače uplovila u vezu sa poznatim košarkašem Vladimirom Petrovićem, koji je 15 godina stariji od nje. On ima 48 godina, a ona 33.

1 / 2 Foto: Printscreen/Instagram/anjamitofficial

Njihova veza je otkrivena kada ih je kamera Paparaco lova uhvatila dok se ljube nasred ulice, a sada su rešili da se uopšte ne kriju.

Ko je Vladimir Petrović?

Vladimir je najstariji košarkaš u Srbiji. Svoju karijeru započeo je sa samo 16 godina kada je upisao prve seniorske nastupe zabeležio u sezoni 1993/94 u dresu Partizana.

Krajem 2022. godine je najavio da će već naredne, 2023. godine, biti najstariji košarkaš u Srbiji i time oboriti svetski rekord – 30 godina aktivnog igranja.

„Oduvek sam imao takve fizičke predispozicije. Radio sam na tome, tako da i dan-danas mogu dobro da skočim. Nikada nisam prestajao da treniram, čak i tokom leta, pauza…Nisam imao većih povreda. Tako da je telo u formi, za ove godine“, rekao je Petrović za RTS krajem 2022. godine.

„Ljubav prema košarci me zadržala. Prošle godine sam saznao da jurim svetski rekord, pa sam odlučio da izdržim do kraja. Tražimo još nekog, ako je duže igrao, moramo da se borimo za taj rekord“, rekao je momak koji osim srpskog ima i grčko državljanstvo.

Izlečio rak testisa

Vladimir se pre dve decenije suočio sa ozbilnjim zdravstvenim problemom.

„Uvek sam se hranio zdravo, odmarao, trenirao. Majka se bavila zdravom ishranom i tako je mene i brata hranila. Imam neku bazu još od kad sam bio klinac, tog zdravog života. Kroz trening sam naučio sebe disciplini, takav sam i dan danas. Pazim na sve. Simptomi nisu bili neki, osim fizičke prirode. Sve to se dešavalo negde krajem maja, početkom juna je bila operacija, sva sreća tad nije bila sezona. Nikome nisam rekao za bolest, ni klubovima ni menadžerima. Planirao sam da odradim terapije do septembra, a onda posle toga počinje košarkaška sezona i onda mogu da krenem. Međutim, dobijao sam ponude u avgustu, ali ja sam im govorio kako sam operisao kilu i kako ne mogu sad još uvek da krenem sa košarkom, jer ja sam imao jednu terapiju krajem septembra. Krili smo to od javnosti“, ispričao je Vladimir Petrović koji je, dok je bio bolestan, potpisao ugovor za Aris iz Soluna.

Anja i Ognjen
Anja i Ognjenfoto: ATA images

Inače, Anja se razvela od pilota Ognjena Vesića u januaru ove godine, a o detaljima razvoda nije želela da priča.

- Razvela sam se. Ne bih da kopam po privatnom životu, moja četiri zida su moja četiri zida. U postupku smo papirološkog razvoda i toliko bih rekla - rekla je ona u emisiji Amidži šou.

00:35

NOVINARKA KURIRA U KUĆI SOPRANOSA

(Espreso/PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.