pogledajte
Viki Miljković najavila tužbu, a onda se oglasio i Aleksandar Temelkov: Sada je ovo rekao o pevačici i Grandu
Temelkov tvrdi da je pogrešno shvaćen.
Nakon što je Viki Miljković sa svojim pravnim timom juče poslala opomenu pred tužbu na račun Aleksandra Temelkova zbog iznošenja neistinitih i neosnovanih optužbi na njen račun, došlo je do preokreta kada se Temelkov javno obratio.
Nekadašnji takmičar koji je u javnost izneo tvrdnje da je Viki navodno tražila mito od 20.000 evra, je za Grand to oštro demantovao tvrdeći da je pogrešno shvaćen.
– Dragi moji fanovi, obožavatelji i pratioci, želim da se oglasim povodom slučaja sa mojom bivšom mentorkom Viki Miljković. Nisam nikoga uvredio niti napadao u mojoj dosadašnjoj karijeri, a ponajmanje bih napao moju bivšu mentorku Viki Miljković. Pogrešno sam shvaćen zbog moje konstatacije u jednom intervjuu i zbog toga se izvinjavam svima koji su pogrešno protumačili moju izjavu. Nikoga nisam napao i uputio pogrdne reči niti uvrede, pogotovo ne na račun moje bivše mentorke ni na račun Grand produkcije. Zato svim kandidatima želim svu sreću u daljem takmičenju – izjavio je bivši učesnik.
Viki Miljković zajedno sa Grand produkcijom demantovala lažne optužbe.
- Povodom neistinitih i potpuno neosnovanih optužbi koje je izneo jedan od bivših kandidata za “Zvezde Granda”, smatram da je moja obaveza da se obratim javnosti i iznesem svoj stav. Naime, pomenuti kandidat je u javnosti izneo tvrdnje da sam od njega navodno tražila mito, što je apsolutna laž i zlonamerna kleveta. Takve optužbe nisu samo neistinite, već duboko vređaju moj profesionalni integritet, čast i sve ono što sam godinama gradila u svojoj karijeri. Neću dozvoliti da bilo ko koristi moje ime i prezime kako bi skrenuo pažnju na sebe putem laži i manipulacija. Moja reputacija i profesionalna i lična su nešto što sam decenijama stvarala i nikome neću dozvoliti da to blati zarad jeftinog publiciteta – navela je Viki.
Viki je još jednom napomenula da će ukoliko on ne demantuje laži koje je izgovorio pravdu potražiti na sudu.
– Ukoliko se pomenuti kandidat javno ne izvini za izrečene neistine, biću prinuđena da pravdu potražim na sudu. Ne iz osvete, već iz potrebe da zaštitim sebe, svoj ugled i sve ljude koji stoje iza mog rada. Ovo je ujedno i poziv svima da budemo odgovorni za ono što izgovaramo, posebno kada je reč o ozbiljnim optužbama koje mogu ugroziti nečiji život, karijeru i dostojanstvo.
Bonus video:
(Espreso/Grand/Kurir/prenosi:B.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




