dama pre svega!
Od nedelje je zovu Pamela iz Krnjače! Ćerka Zoke i Kemiša vanvremenska lepota - udata za Apolona, zgodna i opasna..
Zlata je pozirala pored bazena, a o njenom izgledu svi bruje
Svadba je bila u nedelju, ali je i dalje glavna tema, kako zbog mladenaca i veselja, tako i zbog gostiju, ali i članova porodice Kemiša i Zorice.
Pevačica moćnog glasa koja decenijama važi za jednu od najomiljenijih u Srbiji, Zorica Brunclik, i poznati harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš odlučili su pre 2 dana da na simboličan način proslave 40 godina čiste i velike ljubavi, kao i njen 70. rođendan.
Sve je bilo kao u bajci, tako se i završilo, a sada gledamo fotografije koje su pravili taj dan, kako mladenci tako i gosti.
Međutim, možemo videti i da je ćerka Zlata rešila da otkrije odakle je haljina, ko joj je radio frizuru, šminku, koje cipele nosi...
Ona je na svom Instagram profilu sve to napisala, a fotografije su očaravajuće. Kao prava diva, a nama liči i na Pamelu Anderson iz najboljih mlađih dana, Zlata je pozirala pored bazena.
Zlata je zablistala u skupocenoj dugoj, uskoj haljini boje kože, ukrašenoj sitnim kristalima, koja je isticala njenu figuru i davala joj izgled prave holivudske dive. Budući da je Zlata šminkerka, jasno je da je savršeno i našminkana. Glamur i sjaj, mada ništa drugo nismo ni očekivali od nje, uvek izgleda svetski na dešavanjima.
Uz elegantne sandale u istoj nijansi i kristale, Zlata je ostavila sve bez daha, a njene bujne obline nisu prošle nezapaženo.
Svojom pojavom, Zlata je opravdala sve komplimente zračila je samopouzdanjem, elegancijom i prirodnom lepotom, zbog čega su mnogi komentarisali da izgleda "kao avion", ali i da joj "Pamela nije ni do kolena".
Budući da je svesna sebe, kao i svog supruga i ljubavi koju imaju, često znaju da kažu da je "opasna" jer ponosno hoda pored njega dok druge žene uzdišu, te često izgleda "namazano". Oni koji je zaista poznaju kažu da "ruku i srce" daje za ljude koje voli, kao i da živi najnormalniji porodični život.
Zlata je ćerka, majka, supruga, prijatelj, sestra, šminkerka, influenserka i dama koja nije nasledila talenat za muziku, ali jeste za umetnost. Posebno onu sa četkicama!
Inače, na svadbi se nije odvajala od svog supruga, pevača Miloša Vujanovića, koji je sponosno gledao u svoju zanosnu ženu!
Miloš se odlučio za ležerno krem odelo, baš da se slažu oboje, koje mu stoji kao saliveno. Po komentarima možemo videti da ljudi govore i pišu da je ovaj par izgledao na svadbi kao da je došao pravo iz Holivuda.
Crveni ili pink tepih, nije ni bitno, Miloš i Zlata mogu na oba!
Bonus video:
(Espreso / M.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!












