"Možeš odmah da mi...": Žestok sukob voditeljke Pinka sa bivšim mužem, pred celom nacijon mu zavrnula uši
Bojana, Foto: Antonio Ahel/ATAImages

šok

"Možeš odmah da mi...": Žestok sukob voditeljke Pinka sa bivšim mužem, pred celom nacijon mu zavrnula uši

Žarko je postavio Bojani pitanje koje ju je skroz izbacilo iz takta, pa mu je stigao i hladan tuš.

Objavljeno: 11:59h

Voditeljka Bojana Lazić razvela se od kolege Žarka Lazić pre 7 godina, s kojim ima i sina, a njen bivši muž nedavno se uključio u program koji ona vodi.

Naime, on je postavio Bojani pitanje koje ju je skroz izbacilo iz takta, pa mu je stigao i hladan tuš.

On je istakao da bi volei da Bojana napravi svoj neki projekat i da ne bude samo voditeljka, što je nju posebno iznerviralo.

- Postavio bih joj pitanje da li će napraviti neki televizijski projekat koji bi bio isključivo njen. Da ja mogu da kažem ovo je napravila moja bivša supruga - pitao ju je Žarko.

Žarko, Bojana
Žarko, Bojanafoto: Printscreen/RTV Pink

- Možemo li na kratko da prekinemo Žarka, znamo da mnogo voli da priča. Ja ne želim njega ništa da pitam, ja želim da odgovorim. Može on meni odmah da čestita, jer sam ja za naše dete uradila više nego što on može da zamisli, a da mu ništa nismo tražili. Može odmah da kaže bravo - rekla je Bojana.

- Ponosan sam na sina, učim ga pravim vrednostima, lepo se slažemo. Bojana je super majka, sve je kako treba - odgovorio joj je bivši suprug.

- Moj muž i ja smo se razveli pre sedam godina, konstantno nas pitaju isto. Mi imamo bolji odnos sada nago kada smo bili u braku, verovatno jer ne postoje obaveze. On je odličan otac i njegova velika podrška. Ne slažem se sa njegovom stavovima, možda sam preterala u toj reakciji u emisiji - rekla je Bojana na početku, pa nastavila.

Bojana
Bojanafoto: Antonio Ahel/ATAImages

- Dotaklo me što je on spomenuo da će mi čestitati ako se desi moja autorska emisija. Ako bih ja radila kao moj bivši suprug, ko bi čuvao naše dete? Svih tih godina sam ja bila konstantno iz Mateu, a sa druge strane sam sve ostalo obavljala. Definitivno je Matea moj životni projekat, kada bih birala između posla i njega, uvek bih izabrala Mateu. Žarko je totalno drugačiji, on je baš karijerista i njemu je posao uvek na prvom mestu. ja sam prava žena Crnogorka, tako sam vaspitana i takva ću biti do kraja života, imam jedino njega i on mi je sve. Ne postoji nikakav drugi projekat na kom treba da mi čestita jer je Matea danas divan i dobar tinejdžer. To je najveći uspeh, da sam radila kao on sigurno Matea ne bi danas bio ovakav - rekla je Bojana.

05:05

Obradović: Veštačka inteligencija ne može da zameni mudrost i iskustva čoveka, ali može da ubrza donošenje odluka

(Espreso/kurir/Pink/Prenela PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.