očajna
Uznemirujući snimak Indi iz hotela u Nemačkoj! Napalo joj lice, cela je stradala od toga
Objavila je snimak pokazujući prljavštinu, prašnjav tepih i prljavo mesto ispod kreveta
Pevačica Indi Aradinović ostala je zgrožena higijenom boraveći u jednom hotelu u Nemačkoj.
Kako je navela, mesto gde je boravila nije ispunjavalo ni osnovne higijenske uslove, pa se to odrazilo i na njeno zdravlje.
Objavila je snimak pokazujući prljavštinu, prašnjav tepih i prljavo mesto ispod kreveta, uz reči:
- Prašina i prljavština od koje ne mogu da zaspim, zaudara u nos i pluća i osećam svrab svuda po telu. Čak mi se uho upalilo od prljavštine! Ne mogu da dišem, a kamoli da zaspim, svrbi me celo telo. Toliko smrdi u celoj sobi da imam osećaj da ću se ugušiti - napisala je Indi, vidno uznemirena.
Nakon što je napustila hotel, pevačica je objavila još jedan snimak, pokazujući mesto ispred objekta i dodala:
- Pogledajte šta sam ispljunula od jutros. Bolje da sam na ovom kamenu spavala... Ja sam u šoku gde sam tri četiri sata provela i kako se moja pluća sada osećaju. Zapamtite ovaj hotel - nikako! - dodala je ona.
Kada je uspela da se smiri, Indi je objavila video sa bazena, očigledno iz mnogo prijatnijeg smeštaja.
(Espreso/24sedam/prenela PV)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!







