pomirili se
Ovo je nova devojka Bogdana Bogdanovića! Već ju je ostavio ranije
Njihov raskid je usledio zbog daljine ali i različitih životnih ciljeva, ali su sada odlučili da ljubavi daju novu šansu.
Bogdan Bogdanović obnovio je romansu sa bivšom devojkom Sarom Radović, prenose domaći mediji.
Njihov raskid je usledio zbog daljine ali i različitih životnih ciljeva, ali su sada odlučili da ljubavi daju novu šansu.
- Njih dvoje su bili zajedno do prošlog leta. Sara je išla kod njega u Ameriku, ali daljina i različiti pogledi na život učinici su svoje budući da je ona jako mlada - otkriva izvor.
Bogdan je u međuvremenu imao nekoliko veza, ali je, po rečima izvora, doneo odluku da obnovi romansu sa Sarom sa kojom je bio oko godinu dana zajedno.
- Sara je nedavno bila kod njega u Americi gde su popričali o svemu i obnovili romansu nakon više od pola godine - dodaje izvor.
Važi za jednog od najpoželjnijih muškaraca
Košarkaš važi za jednog od najpoželjnijih muškaraca, a na njegovu harizmu pale su i neke poznate dame. Kako su pisali domaći mediji Bogdan je bio u vezi sa lepom dizajnerkom i manekenkom iz Amerike Britani Netom, koja je bila prva pratilja na izboru za Mis Nju Džersija.
Bogdanova prva ljubav, po pisanju medija, bila je Anja Škuletić, koja je sada u braku sa manekenom Dušanom Šušnjarom sa kojim ima ćerku.
Bogdan Bogdanović je prema pisanju bio i sa glumicom Jovanom Stojiljković, a do raskida je došlo, kako se pisalo, zbog udaljenosti, jer dok je on živeo u Americi, Jovana je u Srbiji gradila karijeru.
Bogdanović je bio i sa teniserkom Olgom Danilović ćerkom Predraga Saše Danilovića i to od 2018. do 2020. godine, pisao je "Kurir".
(Espreso/blic/prenela PV)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




