Zbog veridbe dobio kaznu od koje će vam se zavrteti u glavi: Otkriveni detalji prosidbe o kojoj se danima pričalo
Aneli Ahmić i Luka Vujović, Foto: Antonio Ahel/ATAImages

SVE ZANIMA

Zbog veridbe dobio kaznu od koje će vam se zavrteti u glavi: Otkriveni detalji prosidbe o kojoj se danima pričalo

Vujović je govorio o kazni koju je dobio nakon veridbe.

Objavljeno:

Luka Vujović, rijaliti igrač koji je u Eliti 8 osvojio srce Aneli Ahmić, a po izlasku je i zaprosio, sada govori o ovom odnosu i tome koliko su se nakon izlaska iz rijalitija spojili i ojačali kao partneri.

Luka Vujović je nedavno verio Aneli, a ova prosidba ga je stajala čak i novčane kazne.

- Sumirao sam utiske u dva minuta, koštala me je veridba i bakljada. Naime, stigla mi je kazna 50.000 dinara za paljenje pirotehnika, ali vredelo je, neka - rekao je na samom početku Luka, sa širokim osmehom na licu.

Aneli Ahmić i Luka Vujović
Aneli Ahmić i Luka Vujovićfoto: Antonio Ahel/ATAImages

Kako je dodao, to je za Aneli bila noć za pamćenje, budući da je dobila mnogo iznenađenja za rođendan. A onda je odmah rekao da njih najviše podržava njegova majka Biljana, koja je u svim situacijama uz Aneli.

- Nema šta majka da kaže toliko rečima, koliko pokazuje delima. Ona je za Aneli i jer je i moja mama prošla dosta u životu. Dugi niz godina ima problema sa anksioznošću, tako da kroz Aneli negde vidi i sebe. Biljana ima više unučadi i ona generalno voli decu, ali je vezana i za Noru (ćerku od Aneli). Njihov prvi susret je bio zanimljiv, Nora često kaže da bi volela da ode kod Bilje, tamo se igra sa decom. To je jedna lepa atmosfera - rekao je Luka.

Luka je nedavno verio Aneli Ahmić
Luka je nedavno verio Aneli Ahmićfoto: Antonio Ahel/ATAImages

Iako je njegov i Anelin odnos u Eliti bio buran, kaže da sada plove mirnom lukom, jači i vezaniji nego ikada pre.

- Mi smo par koji je dosta toga preživeo u rijalitiju, ne mislim samo zbog toga što su nas negativno komentarisali i nisu nas podržavali, već i zato što sam ja dosta doprineo tome da Aneli ne veruje u nas. Loše sam reagovao, ali sada nema toga napolju. Živimo jedan normalan život i sada znamo šta su nam prioriteti. Da provodimo vreme zajedno, ali i da ona i ja imamo svoju slobodu.

Bonus video:

03:10

Sita Ahmic dosla po pobedu sestre Aneli

(Espreso/Blic/Kurir/prenosi:B.S.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.