ZAVEO, PA ZAPALIO: BILI AJDOL obožavateljki ponudio seks, a onda UTEKAO s drugarima na piće
Roker sve dogovorio sa obožavateljkom i onda odmaglio, Foto: Fonetap

bizarna tužba protiv slavog rokera

ZAVEO, PA ZAPALIO: BILI AJDOL obožavateljki ponudio seks, a onda UTEKAO s drugarima na piće

Ona tvrdi da joj je pevač prišao i pozvao je na koncert, u bekstejdž i u svoju hotelsku sobu, a onda je izignorisao

Objavljeno: 15:33h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Rok legenda Bili Ajdol mogao bi da se nađe pred sudom zbog neviđeno bizarne optužbe.

Njega je obožavateljka Džulijana Berg tužila jer je obećao da će provesti noć s njom, a onda je ispalio, piše TMZ.

Ona tvrdi da joj je pevač prišao i pozvao je na koncert, u bekstejdž i u svoju hotelsku sobu, a onda je prosto izignorisao.

U tužbi je navela da je planirala da provede noć sa njim, ali kad se pojavila iza bine i javila mu se, on ju je samo pozdravio i otišao sa svojim prijateljima.

Sad sudskim putem traži da joj nadoknadi troškove puta, novac kojim je platila ulaznicu za koncert i troškove smeštaja u hotelu u koji je morala da ode kad joj je uskratio obećani krov nad glavom. Takođe traži nadoknadu za pretrpljen emotivni stres.

Ajdolovi advokati tvrde da ove optužbe nemaju osnove, a rasplet nam tek predstoji.

BONUS VIDEO:

KIJIN POTPIS RASPAMETIO JAVNOST! Na Sajmu haos, fanovi opkolili pevačicu! (KURIR TV)

(Espreso.co.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.