kupuje samo parni broj ruža
KO JE LEPA PLAVUŠA? Drugovala sa BEOGRADSKIM KRIMOSIMA, Ašanin je stvorio, a zvali je MALA - DB PRATIO SVAKI KORAK
Progovorila o devedesetim kada se družila sa žestokim momcima.
Ona je bila jedina žena koja je žestoke momke iz devedesetih zaista poznavala.
Jedina žena koja kupuje samo parni broj ruža jer njih, svoje prijatelje iz podzemlja, sada posećuje samo na groblju.
Saša Krajnc važila je za najveću zavodnicu devedesetih godina, bila je miljenica većine žestokih momaka.
Giška, Darko Ašanin, Daniel Išljemović, Ljuba Zemunac bili su samo neki od momaka iz kriminalnog miljea sa kojima je dovođena u vezu, a ljubav njenog života bio je Daniel Išljemović.
Svoje "žestoke prijatelje" upoznala je u teretani sa 18 godina, a u društvo ju je uveo Darko Ašanin, prvi srpski bos i pokretač saradnje kriminalaca sa DB-om. Do sada je objavila dva autobiografska romana "Princeza trotoara" i "Srce iza rešetaka".
Ko je zanosna plavuša čije fotografje bude intrigu?
Zvali su je "Mala", bila im je, kako kaže, uvek na prvom mestu, osiono derište za koje bi ubili da je trebalo. Vaspitavali su je i razmazili. Tako je bilo pre i posle bogatstva koje su stekli radeći u inostranstvu i za Državnu bezbednost.
"Darka sam upoznala slučajno, kada sam već poznavala dosta opasnih momaka iz Zemuna, jedno veče smo sedeli u hotelu Jugoslavija, za drugim stolom je sedela ekipa, tu je došlo do dobacivanja, ja sam se odmah istakla u toj raspravi, kad je Darko rekao: 'Ko je ova mala kad je ovako bezobrazna?' i od tad do njegove smrti se nismo razdvajali. Nije mi se dopadao, naš odnos je bio prijateljski", pričala je Saša i nagovestila da njena majka nije imala ništa protiv njenog druženja sa kriminalcima.
"Ašanin je bio divan prema meni, mnogo toga je učinio za mene, u većem društvu se šalio na moj račlun. On je bio jako harizmatičan i pametan, razlikovao se od svih. Darko mi je zabranjivao da idem u kazino. Niko mi nije prilazio kada sam sa Darkom u društvu, a ni kada sam sama, jer su svi znali ko sam. Ako dođe do obračuna kada sam tu, ja se guram napolje, sedam u taksi i odlazim, tako da nisam prisustvovala obračunima. O poslovima mi nikada nije pričao", rekla je Saša.
Saša Krajnc zagrljena sa svojim tadašnjim dečkom Bajom Sekulićem, koji je važio za najlepšeg i najzgodnijeg žestokog momka u Crnoj Gori. Na slici iza njih su još i Slavko Mijović i Mićko Talijan.
Saša je u jednom intervjuu ispričala kako je Mićko bio veliki zavodnik i da je na sve načine pokušavao da je smuva, a kada je postao prenaporan, Saša se požalila Slavku koji joj je bio kao otac i on je odreagovao, a Mićko joj se više nije približavao, piše stranica Legende devedesetih.
Reč je o Saši Krajnc, beogradskoj princezi, ženi koja je imala herca, ali i tužnu sudbinu.
Saša sada ima 55 godina, dva puta se udavala, a jedan muž joj je poginuo.
- Bila sam udata 2 puta. Prvi muž mi je poginuo, a drugi pup sam se srećno razvela - rekla je Saša, pa progovorila o devedesetim kada se družila sa žestokim momcima.
- Moj život su definitivno obeležile devedesete godine, jer tada sam živela ludo i brzo. Družila sam se sa žestokim momcima koji su tada bili u našoj zemlji. Družila sam se sa Slavkom Mijovićem, Giškom... Prema meni su bili stvarno sjajni. Lepo su se ponašali, svi su me prihvatili. Upoznala sam ih u sportskim dvoranama. Na početku, nisu na mene gledali kao devojku, gledali su na mene kao dete, sve dok nisam napunila 20-ak godina, a onda me je Darko Ašanin preveo "preko mosta". Onda sam počela da izlazim po tim noćnim klubovima - rekla je Saša i nastavila.
- Posle toga perioda je naišla velika tuga. Jedan po jedan su počeli da odlaze. Tu tugu ne mogu da vam opišem. Od silnog provoda, druženja, ljubavi, svega što nam se dešavalo, oni su jedan po jedan počeli da se sele u čitulje. Ja sam bila tako tužna u to vreme - rekla je ona.
Da može da vrati vreme, sve bi isto preživela. Kada je odlučila da svoj život devedesetih godina opiše u knjizi tad je majka pitala, je li svasna šta čini. Smatrala je da je jaka i da može da se nosi sa svim, ali ipak je sve potreslo.
Bonus video:
(Espreso / M.S.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!








