Kontra svih! Ruska kraljica stila u jeansu i kačketu na reviji visoke mode u Parizu
Foto: AP Thibault Camus

haute couture

Kontra svih! Ruska kraljica stila u jeansu i kačketu na reviji visoke mode u Parizu

Jedna od najvećih street style zvezda ponovo nam je u Parizu pokazala svoju strast za modom u vidu jednog krajnje neobičnog outfita
Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Mira pripada grupi najtrendi dama koje redovno pohode tradicionalne Nedelje visoke mode, pa je prosto bilo nezamislivo ne videti je na jednom od trenutno najvažnijih modnih dešavanja.

Nedelja visoke mode u Parizu, za koju se dizajneri pripremaju mesecima, bio je razlog da Miroslava bar na kratko napusti Njujork i vrati se svojim slatkim navikama.

Sedenje u prvim redovima, gledanje haute couture kreacija i naravno druženje sa drugim IT damama, ni ovog puta se nije moglo propustiti. Tako se Duma pojavila na Dior reviji, a mnoge je iznenadila njena odevna kombinacija koju je trendseterka pripemila za ovu priliku.

Više pročitajte OVDE

Na Elle.rs pročitajte još:

Ovaj model jeansa će biti najveći trend u 2017.

Oni nisu glumili: 10 filmova sa stvarnim scenama seksa (VIDEO)

Veliki ljubavni horoskop za 2017

Dijeta sa krastavcima: Kako da za 14 dana izgubite 7 kilograma

5 modnih trikova stilizovanih Ruskinja za zimu

(Espreso.co.rs)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.