Nemanja Radonjić, Foto: Printscreen/youtube/Hertha BSC

majstor

NEMAČKA JE VIDELA PRAVOG RADONJIĆA, KAKAV MAJSTOR! Polomio kičmu protivniku, asistirao, a onda dao GOLČINU! (VIDEO)

Herta se pre 30. kola nalazila u zoni ispadanja

Objavljeno: 06.05.2021. 20:46h

Nemanja Radonjić dobija priliku na kašičicu, ali je sada bio od zlata vredan Herti pošto je kod drugog kola protiv Frajburga (2:0) napravio sjajnu fintu i asistirao Pekariku koji je glavom umirio živce Berlinaca... A, onda i pogodak za 3:0!

Herta se pre 30. kola nalazila u zoni ispadanja i protiv Frajburga je uspela da izađe iz blata.

Nakon što je Krištof Pjontek zatresao mrežu u 13. minutu, samo devet minuta kasnije na scenu je stupio srpski reprezentativac koji je probio po levoj strani, a onda sjajnom fintom poslao beka Linharta van terena i centrirao, što je iskoristio Peter Pekarik i povisio na 2:0.

Nije se Nemanja zaustavio na tome, već je pet minuta pre kraja susreta zatresao i mrežu što mu je ujedno prvi gol za klub iz Berlina!

Herta se sada nalazi na 14. poziciji, ali ima isto bodova koliko i Bilefeld koji je na poziciji koja vodi u Cvajtu, samo sa boljom golom razlikom i utakmicom manje.