primera, 5. kolo

ZIDAN GA NIJE NI POGLEDAO: Luka Jović zakucan za klupu, nije dobio ni minut u igri - pobeda Reala u gostima!

Objavljeno: 04.10.2020. 18:44h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na gostujućem terenu Levante sa 2:0 (1:0), u utakmici 5. kola španskog prvenstva.

Real je poveo u 16. minutu golom Vinisijusa Žuniora, a pobedu je obezbedio Karim Benzema golom u petom minutu nadoknade vremena.

Srpski reprezentativac Luka Jović nije dobio šansu, pa je presedeo ceo susret na klupi za rezervne igrače.

Real iz četiri utakmice ima 10 bodova i prvi je na tabeli. Levante je pretrpeo treći poraz i sa tri boda zauzima 18. mesto.