primera, 3. kolo

REAL GUBIO, PA POBEDIO: Luka Jović zaslužan za preokret Madriđana protiv sjajnog Betisa!

Sjajan meč u Sevilji...

Objavljeno: 26.09.2020. 23:44h

Fudbaleri Real Madrida u odličnom meču 3. kola Primere u Sevilji su pobedili Betis rezultatom 3:2 (1:2).

Madriđani su poveli u 14. minutu. Benzema je prošao po desnoj strani, uputio je loptu pred gol, pravo na nogu Federika Valverdea, koji je matirao Roblesa.

Betis je izjednačio u 35. minutu nakon što je Kanales odlično centrirao, a Mandi glavom savladao Kurtou. Dva minuta kasnije bilo je 2:1 za domaće. Emerson je šutirao u bliži ugao i po drugi put poslao loptu ize leđa Belgijanca.

U nastavku je Real bio bolji tim. Do izjdnačenja je došao odmah na otvaranju, a autogol za 2:2 je postigao Emerson. Isti igrač je zatim 20 minuta kasnije isključen jer je u gol-šansi faulirao Jovića. Sudija je pregledao VAR i pokazao je crveni karton za defanzivca domaćeg tima.

Prednost igrača više gosti su iskoristili u 82. minutu. Opet asistencijom VAR tehnologije je sudija video igranje rukom Marka Bartre u kaznenom prostoru, pokazao je na penal, a Serhio Ramos je majstorski pogodio sa bele tačke za 2:3.

Primera, 3. kolo:

Subota:

Alaves – Hetafe 0:0

Valensija – Ueska 1:1 (1:0) (Vas 38 – Siovas 64)

Elče – Real Sosijedad 0:3 (0:0) (Portu 55, Januzaj 77. penal, Lopez 90+4)

Betis – Real Madrid 2:3 (2:1) (Mandi 35, Karvaljo 37 - Valverde 14, Emerson 48. ag, Ramos 82. penal)