potresni detalji
Na mestu dvostrukog ubistva nađen dokument koji skriva motiv zločina! Policajac pucao na najmilije i presudio sebi
Osobe koje su ubijene vatrenim oružjem su njegova sestra i sestričina, a njihova tela su poslata na obdukciju
Danas se u Velikom Gradištu dogodio nezapamćeni zločin u porodičnoj kući oko 13.30 časova kada je, kako se sumnja, granični policajac B.K. ubio zeta i sestričinu (19) nakon čega je izvršio samoubistvo, a prema nezvaničnim saznanjima "Blica", motiv zločina su neraščišćeni imovinsko-pravni odnosi. Otac osumnjičenog je u testamentu isključio svog sina iz nasledstva zbog čega je on upucao i sestru i majku zeta.
Policija je na licu mesta pronašla ovaj dokument. Tela ubijenog zeta i sestričine su poslata na obdukciju.
Ubio sestričinu i zeta, ranio sestru i zetovu majku
Podsetimo, kako se sumnja, policajac B. K. je iz pištolja ubio zeta i sestričinu od samo 19 godina, ali je, prema najnovijim informacijama upucao i svoju sestru, kao i zetovu majku. Njima se lekari bore za život.
Prema prvim informacijama, stravičan zločin desio se u porodičnoj kući u mirnoj ulici u Velikom Gradištu danas oko 13.30 sati.
Čuli su se pucnji, a zločin je otkrila devojčica koja tuda vozi bicikl. Ona je primetila telo u dvorištu.
Prema saznanjima Blica, muškarac B. K, inače granični policajac, iz pištolja je pucao u sestru, njenog muža koji je vatrogasac spasilac, njihovu ćerku i u vatrogaščevu majku.
Na licu mesta su izdahnuli sestričina i zet, a sestra i njena svekrva se bore za život.
Bonus video:
(Espreso/Blic/D.S.)