PROVOKACIJA
Partizan izbacio Tobol, a onda pecnuo Crvenu zvezdu posle ispadanja od Ber Ševe? (Foto)
Crno-beli između redova poslali poruku crveno-belima
Fudbalski klub Partizan pohvalio se sa četiri evropske pobede i porukom "Ti si ponos Srbije", koja je privukla pažnju možda i zbog večitog rivala.
Crno-beli imaju gol razliku 10:1 i prvi pogodak primili su upravo u revanšu u Kazahstanu, a doneli su ukupno 1,000 bodova nacionalnom koeficijentu Srbije.
- Savršen učinak crno-belih, koji su jedan od samo tri tima koja su ovog leta uspela da ostvare sve četiri pobede u evropskim kvalifikacijama. Idemo dalje, uz pun stadion do novih uspeha - napisao je FK Partizan.
Objava može tumačiti i kao poruka ostalim srpskim klubovima koji su igrali u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Ligu Evrope i Ligu konferencija.
Vojvodina i Železničar nisu osvojili bodove za nacionalni koeficijent, dok je Crvena zvezda dva puta pobedila Larn, ali je izgubila od Hapoel Ber Ševe.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)