Srđan Blagojević i Dejan Stanković, Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

neočekivano!

Srđan Blagojević pomaže Crvenoj zvezdi?

Nekadašnji strateg Partizana spreman da učini veliku uslugu večitom rivalu

Objavljeno: 03.08.2026. 07:45h > 09:35h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Kako prenosi izraelski Sport 5, Akron koji sa klupe predvodi Srđan Blagojević spreman je da odvede ofanzivca Hapoel Ber Ševe - Muhamada Abu Rumija.

Navodno je već stigla ponuda od 1.500.000 evra, ali je za sada čitava priča stopirana jer izraelski prvak nije spreman da se odrekne krilnog napadača.

Srđan Blagojevićfoto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Ni njemu se ne žuri iz Izraela, uprkos tome što mu je ponuđena godišnja plata u visini od 700.000 evra.

Ne deluje da je Rumi nezamenjiv u ekipi. Tokom leta je odigrao samo jednu utakmicu, ali nije isključeno da bi protiv Zvezde mogao da dobije veću ulogu.

Momak ima 22 godine i tek pre nekoliko meseci je stigao za 400.000 evra kao jedan od najperspektivnijih fudbalera Izraela.

Računajući učinak iz prethodne takmičarske sezone koju je počeo u Kirjatu upisao je pet pogodaka i sedam asistencija na 35 nastupa.

Bio je važan šraf Ber Ševe tokom minulog plej-ofa kada je upisao dve asistencije za svoju ekipu, a dao je i pirov gol u finalu Kupa.

Srđan Blagojević kao nekadašnji strateg Partizana ima za cilj da ne ispadne iz ruske Premijer ige, a ovako bi mogao i da pomogne večitom rivalu.

Podsećanja radi, srpski i izraelski šampion prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona igraće u utorak od 19.30 u mađarskom Sombathelju.

Bonus video:

(Espreso/Espreso sport)