Urgentni centar/Ilustracija, Foto: Aleksandar Jovanović Cile

strašna nezgoda

Nova nesreća u Srbiji! Radnik u ovom mestu pao sa krova crkva, sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar

Za sada nije poznato kako je došlo do pada,

Objavljeno: 20.07.2026. 16:31h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Muškarac star oko 50 godina teško je povređen danas u naselju Bečmen kod Beograda, nakon pada sa krova crkve, saznaje Kurir.

Nesreća se dogodila pod za sada nerazjašnjenim okolnostima, a muškarac je nakon pada ostao bez svesti.

Na lice mesta ubrzo je stigla ekipa Hitne pomoći koja je povređenom ukazala prvu pomoć, nakon čega je u teškom stanju prevezen u nadležnu zdravstvenu ustanovu.

- On je prilikom pada zadobio teške telesne povrede, a po dolasku Hitne pomoći, zatečen je bez svesti. U pitanju je majstor koji je izvodio radove na krovu crkve - kaže izvor Kurira i dodaje da je čovek odmah prevezen u Urgentni centar.

Za sada nije poznato kako je došlo do pada, a više detalja o okolnostima nesreće biće poznato nakon istrage.

Bonus video:

(Espreso/Kurir)