Rade Bogdanović, Foto: Printscreen/RTS

odjekuju reči

Šta ovo reče Rade Bogdanović?! Novom IZJAVOM ZAKUCAO: Sada udario i PO NJEMU: "Plakaće i..."

Rade Bogdanović udario po legendi fudbala

Objavljeno: 15.07.2026. 09:17h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Poznati fudbalski analitičar Rade Bogdanović je govorio po završetku utakmice između Francuske i Španije, a Furija je prva overila plasman u finale pobedom nad Trikolorima rezultatom 2:0.

Prvo je udario na Francuze, pa pohvalio Furiju.

Francuzi su večeras izašli i delovali su prepotentno, umorno, nezainteresovano. Ova četvorka napadača nije ozbiljan presing napravila, sva četvorica zajedno. Španija? Ovo je savršenstvo bez mane, ovo je nenormalno, rekao je Rade Bogdanović.

FOTO: Jose Breton / Zuma Press / Profimedia
FOTO: Pablo Morano / imago sportfotodienst / Profimedia
FOTO: EPA/SHAWN THEW
FOTO: EPA/ALBERT PENA
FOTO: EPA/SAM WASSON

Nakon toga je govorio o utakmici Engleska – Argentina, a želi da vidi Lionela Mesija kako plače.

Još samo da Mesi zaplače i imamo kompletnu ekipu. Ronaldo, Mbape... Plakaće i Mesi sutra. Kad smo sedeli ovde, razgovarali smo i rekli smo, malo je čudno da bude finale Francuska – Argentina. Ipak je Svetsko, ipak je Argentina.

Rade Bogdanovićfoto: Printscreen/RTS

Pohvalio je suđenje na kraju i istakao je da je meč bio bez greške.

Ovo je najkorektnija utakmica koju sam video na Svetskom prvenstvu, svaki kompliment za sudiju iz San Salvadora. Bilo je korektno i sa autoritetom i nije bilo ozbiljnih grešaka, izjavio je Rade Bogdanović.

Bonus video:

(Espreso/Sportal/Prenela: N.J)