emotivno
Bogdanović uz stihove Šabana Šaulića ispratio Veselog u penziju - "brate Srbine, Grobare, uçalım!" (Foto)
Poveznica je mnogo.Od zajedničke ljubavi prema Partizanu, do izuzetno uspešnih sezona u Fenerbahčeu i godina druženja u Istanbulu.
Bogdan Bogdanović, košarkaš Los Anđeles Klipersa poželeo je srećan odlazak u penziju Janu Veselom.
Poveznica je mnogo.Od zajedničke ljubavi prema Partizanu, do izuzetno uspešnih sezona u Fenerbahčeu i godina druženja u Istanbulu.
- Leteći Čeh, Ludi Čeh, Jan Jan Vesely, uçalım Vesely. Brate Srbine, Grobare, i još mnogo imena. Čestitam ti na vrhunskoj i dugoj karijeri. Čast mi je bila što sam delio parket sa tobom brate. Pored toga što si uvek imao ludačku energiju, znao si da brineš o timu i saigračima. Uvek si bio pravi, uvek za tim, uvek za pobedu tima. Uživaj u svemu sve što dolazi sa porodicom. Voli te brat. #24! - napisao je Bogdanović uz pesmu Šabana Šaulića - Kraljice srca moga.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)