Košarkaši Crvene zvezde iz ranijih sezona, Foto: Starsport

slobodni

Pre dve godine triple krune sa Crvenom zvezdom, danas bez kluba (Foto)

Dvojica igrača, ista sudbina

Objavljeno: 26.06.2026. 07:42h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Počelo je vreme rastanaka, period godine kad se klubovi zahvaljuju na saradnji i gledaju prema pojačanjima.

Dva bivša igrača Crvene zvezde su ostala bez kluba gotovo u isti čas, a u crveno-belom dresu su se zadržali jednu sezonu i osvojili triplu krunu.

Obojica su otišli u Španiju i posle dve sezone odlaze sa Pirineja, odnosno Adam Hanga je napustio Huventud, a Majk Tobi Gran Kanariju.

Imali su zapažene role u svojim timovima, ali je posle dve sezone došlo do razlaza, pošto klubovi ne računaju na Mađara, odnosno Amerikanca.

Bonus video:

(Espreso/Espreso sport)