Košarkaši Crvene zvezde iz ranijih sezona, Foto: Starsport
slobodni
Pre dve godine triple krune sa Crvenom zvezdom, danas bez kluba (Foto)
Dvojica igrača, ista sudbina
Objavljeno: 26.06.2026. 07:42h
Veljko Petrovic
Počelo je vreme rastanaka, period godine kad se klubovi zahvaljuju na saradnji i gledaju prema pojačanjima.
Dva bivša igrača Crvene zvezde su ostala bez kluba gotovo u isti čas, a u crveno-belom dresu su se zadržali jednu sezonu i osvojili triplu krunu.
Obojica su otišli u Španiju i posle dve sezone odlaze sa Pirineja, odnosno Adam Hanga je napustio Huventud, a Majk Tobi Gran Kanariju.
Imali su zapažene role u svojim timovima, ali je posle dve sezone došlo do razlaza, pošto klubovi ne računaju na Mađara, odnosno Amerikanca.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)