Foto: Profimedia

akcija

Uhapšen i službenik Uprave policije: Velika akcija u Crnoj Gori u tri grada!

Kako se navodi u saopštenju SDT-a hapšenja su u toku zbog postojanja osnova sumnje da je više osoba učinilo krivična dela stvaranje kriminalne organizacije i krijumčarenje

Objavljeno: 25.06.2026. 18:52h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Novi talas hapšenja Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO) - po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) lišeno je slobode više osoba u Podgorici, Cetinju i Tivtu.

Među uhapšenim je i službenik Uprave policije.

Kako se navodi u saopštenju SDT-a hapšenja su u toku zbog postojanja osnova sumnje da je više osoba učinilo krivična dela stvaranje kriminalne organizacije i krijumčarenje.

"Specijalno državno tužilaštvo će nakon završetka dokaznih radnji koje se preduzimaju i saslušanja lica lišenih slobode kao osumnjičenih, obavijestiti javnost o njihovim rezultatima i odluci o daljem toku postupka", navodi SDT.

Bonus video

(Espreso/Telegraf)