od španije do srbije?
Oprostio se od Barselone - naredna stanica Partizan?
Crno-beli bi uskoro mogli da dobiju pojačanje
Nikolas Laprovitola (36) posle pet godina u Barseloni oprostio se od dresa španskog velikana u kojem se nametnuo kao jedan od lidera.
Prošle dve sezone obeležile su teške povrede, a povezivan je čak i sa Partizanom, ali sve je ostalo u domenu teorije.
- Veoma me raduje sva ljubav i podrška koju sam osećao od prvog dana kada sam stigao. Uvek ću gajiti posebna osećanja prema ovim ljudima i ovom timu. U Palau Blaugrani ću se uvek osećati kao kod kuće. Hvala svim navijačima Barselone. Nosim najlepše uspomene i zauvek ću ih čuvati. Odlazim sa osećajem da smo pokušali da damo sve od sebe, ali nismo uspeli. Tražili smo mnogo različitih rešenja, ali jednostavno nismo mogli protiv sjajnog tima kakav je Valensija - zaključio je Laprovitola.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)