pančevo
Izborena Evropa sa Železničarom i odlazak posle pet i po godina u inostranstvo (Foto)
Nekadašnji đak Crvene zvezde odigrao je ukupno 148 utakmica, te za to vreme postigao sedam golova i pet asistencija
Marko Konatar je završio misiju u Pančevu, posle pola decenije tokom kojih je branio boje Železničara, a naredna stanica biće mu Kauno Žalgiris.
Nekadašnji đak Crvene zvezde odigrao je ukupno 148 utakmica, te za to vreme postigao sedam golova i pet asistencija.
- Kada podvučem crtu posle pet i po godina, osećam se pre svega ispunjeno. Najviše zbog toga što je klub sve vreme dok sam bio ovde, iz godine u godinu, napredovao. Teško mi je što napuštam ovaj klub, ali došlo je vreme da se i ja, posle mnogih saigrača koji su ovde proveli duži vremenski period, otisnem u inostranstvo - rekao je Konatar.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)