ABA liga
Ovo će baš zaboleti zvezdaše: Karlik objavio metlu i sve začinio sa emotikonima (FOTO)
Amerikanac je na svom Instagram profilu podelio snimak video-poziva sa bliskim prijateljem neposredno nakon utakmice.
Košarkaši Partizana plasirali su se u finale ABA lige nakon što su i u drugom meču polufinalne serije savladali Crvenu zvezdu rezultatom 89:78 i sa ukupnih 2:0 obezbedili borbu za trofej regionalnog takmičenja.
Ipak, osim same pobede, veliku pažnju javnosti izazvala je objava plejmejkera crno-belih Karlika Džonsa na društvenim mrežama.
Karlik Džons je na svom Instagram profilu podelio snimak video-poziva sa bliskim prijateljem neposredno nakon utakmice. U jeku slavlja, njegov prijatelj je u jednom trenutku podigao metlu, što su navijači odmah protumačili kao aluziju na „čišćenje“ rivala u plej-of seriji bez poraza.
Američki plejmejker je celu situaciju dodatno začinio emotikonima koji plaču od smeha, jasno pokazujući raspoloženje nakon velikog trijumfa.
Objava je ubrzo postala viralna među pristalicama Partizana i izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama, dok su navijači crno-belih masovno delili snimak nakon eliminacije večitog rivala.
(Espreso/Arena sport)