crveno-beli
Stanković i Zvezda dobili sjajne vesti!
Lakše se diše na Marakani
U redovima Crvene zvezde stižu dobre vesti pred naredne izazove u prvenstvu.
Posle problema sa povredama, golman Mateus i napadač Enem ponovo su uključeni u puni trenažni proces i približili se povratku na teren.
Brazilskom čuvaru mreže istekao je obavezni period mirovanja nakon potresa mozga koji je doživeo pre sedam dana na utakmici protiv Novog Pazara. Mateus je sada ponovo na treninzima, a prema očekivanjima stručnog štaba mogao bi da se vrati među stative već u narednom kolu, kada će crveno-beli dočekati IMT.
Dobre vesti stigle su i kada je reč o ofanzivcu Enemu. Napadač se povredio 1. marta u Kragujevcu, neposredno nakon što je postigao pogodak protiv Radničkog 1923.
Zbog tog problema propustio je duele protiv Novog Pazara i Napretka, ali je sada ponovo u treningu i očekuje se da uskoro bude spreman za povratak na teren.
Enem se od dolaska iz OFK Beograda brzo uklopio u tim – na osam nastupa postigao je tri gola, pa u klubu već razmišljaju o njegovom dugoročnom ostanku. Prema najavama, crveno-beli planiraju da aktiviraju opciju otkupa njegovog ugovora.
Istovremeno, Mateus je ostao u Beogradu uprkos interesovanju brazilskog Botafoga, a u klubu se razmatra i mogućnost da mu bude ponuđena nova saradnja.
Bonus video:
(Espreso/B92/Preneo: A.K.)