slavlje na marakani
Istorija! Grafičar se vratio iz mrtvih i posle penala izbacio Mačvu za polufinale Kupa Srbije (Video)
"Ljubičasti" promašili prvi jedanaesterac, ali su Šapčani sami sebe porazili sa dva poslednja šuta preko gola
Fudbaleri Grafičara ostvarili su istorijski uspeh pošto su pobedili Mačvu na stadionu "Rajko Mitić" i plasirali se u polufinale Kupa Srbije.
"Ljubičasti" su se vratili iz mrtvih jer su promašili prvi jedanaesterac, ali su Šapčani sami sebe porazili sa dva poslednja šuta preko gola - 4:3.
Domaćin je na Marakani poveo u 13. minutu autogolom Nikole Jovanovića koji je loše zahvatio loptu u pokušaju da otkloni opasnost.
Samo šest minuta kasnije uigrana akcija gostiju posle kornera i pogodak Marka Nikolića iz neposredne blizine.
Zanimljivo, u poslednjim sekundama je izgledalo da je Mačva izborila penal, a Mitar Ergelaš je stavio loptu na belu tačku, ali je isti poništen.
Sudija Predrag Janjuš otišao je da pogleda snimak i promenio odluku i podelio je dva crvena kartona članovima stručnog štaba Šapčana.
Bonus video:
(Espreso/Espreso sport)